Nora Team

Om

Nora Collective er et fullservice managementbyrå for artister, musikkprodusenter, sportsprofiler og mediepersonligheter med ekstra lidenskap for faget sitt. Teamet i Nora Collective elsker å oppdage og dyrke talenter, enten vi finner de på en fotballbane, i et musikkstudio, med et kamera i hånden eller på et restaurantkjøkken.

Vårt mål er å få talenter til å realisere sitt fulle potensial, og vi er sikre på at langsiktig suksess nås ved å tenke stort og jobbe hardt over tid. Vår jobb er å lage de riktige strategiene og klekke ut de råeste ideene, så talentene kan fokusere på det de brenner for.

Nora Collective tilbyr også PR- og eventtjenester til mote- og livsstilsbrands.

Utvalgte kunder:

Team

Petter Wahlen

Petter Wahlen

Daglig leder | Kreativ leder

petter@noracollective.no

Shire Standnes

Shire Standnes

Økonomisjef | Manager

shire@noracollective.no

Yunus Daar

Yunus Daar

Kreativ leder | Manager

yunus@noracollective.no

Stine Tømmerås

Stine Tømmerås

Liveansvarlig | Manager

stine@noracolletive.no

Ali Omar

Ali Omar

Manager | Events

ali.omar@noracollective.no

Matz Ljosland

Matz Ljosland

Forlagssjef | Manager

matz@noracollective.no

Tina Berggård

Tina Berggård

PR-ansvarlig | Profilsjef

tina@noracollective.no